Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez poszt traumás stressz...

Ez poszt traumás stressz szindróma lehet? Azt álmodtam autó baleset áldozata vagyok, gyalogos voltam álmomban Olyan valós volt, verejtékeztem is jöttek konycseppek is.

Figyelt kérdés

Mi lehet ez P? Csak remegek és remegek.

Álmomban valami trauma ért, ezt hogyan? Féltem kimenni a mosdóba mert félek elüt egy kocsi



2019. dec. 17. 01:36
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Ne szórakozz.. szóval félsz kimenni a mosdóba, nehogy elüssön egy kocsi...
2019. dec. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ember komolyan nem viccelek

Jah és voltam autó baleset áldozata

2019. dec. 17. 03:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Rajottem alvás paralizisem volt, nagyon rossz érzés.
2019. dec. 17. 03:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Köze nincs a post traumához. Rosszat álmodtál, beszorongtál, még pánikrohamot is tud okozni egy rémálom. Nyugodjál meg, olvass, nézz fimet, de ne autós üldözőst, járdán randalirozóst.
2019. dec. 17. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
49%
Ez nem az,mindenki álmodik ilyesmit. Az álmot a valóságtól el kell tudni különíteni,ha nem tudod,akkor baj van,de az nem posztraumás stressz önmagában.
2019. dec. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aha, alvásparalízised van, azért félsz hogy lakásban elüt egy autó miközben a retyóra mész...
2019. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!