Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lila foltok a talpamon mire...

Lila foltok a talpamon mire utalhatnak?

Figyelt kérdés

Leginkább a sarkamnál és a nagylábujjamnál van nagyobb folt, amúgy meg csak picik. Egy hete utaztam repülővel, azóta kicsit nehéznek érzem a lábamat, de lehet csak beképzelem. Nincs feldagadva meg semmi, nincs erős fájdalmam, viszont egy kicsit visszeresebb a lábfejem, mint amennyire eddig volt.

Ez nem vészhelyzet, ugye? Arra gondoltam, hogy reggel elmegyek háziorvoshoz, de kicsit félek, többször előfordult, hogy volt komolyabb bajom, de nem foglalkozott vele, és csak később derült ki. Nem tudom, ha nem küld sehová, érdemes magánúton elmennem valamilyen szakrendelésre? Ha igen, milyenre?



2019. dec. 18. 20:57
 1/1 anonim válasza:
Én mikor ugy gondoltam baj lehet bementem a sürgősségire és kizárattam a trombozist! Mikor megvizsgált orvos se tudta a választ azonnal, mi se fogjuk megmondani mi lehet. Megvizsgálták az ereim ultrahanggal es utana tudták kizárni!
2019. dec. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!