Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Furcsa bizsergő (talán zsibbad...

PetiBence kérdése:

Furcsa bizsergő (talán zsibbadó) érzés a lábfejben. Mi lehet? (Kicsit fosok)

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok

Tegnap este óta ilyen furcsa bizsergő,csiklandozó,zsibbadó érzés van a bokámban/lábfejemben, mozogtam is vele ,tudtam normálisan járni, de semmi nem változott + azóta aludtam is rá egyet, kicsit fosok mert régebben valamikor olvastam hogy hasonló lehet az agyvérzés előjele így , kicsot félek. Mitől lehet?



2019. dec. 20. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne fossál!! Előbb lesz nekem méhnyakrákom férfi létemre, mint neked agyvérzésed 16 évesen! :)
2019. dec. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem agyvérzés, hanem inkább neuropátiás fájdalom. No para, gyorsan belehalsz.:)

Az van, hogy nő a lábad, ezt érzed. Zavarásszad a lányokat, de betegségeken agyalj.

2019. dec. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*ne betegségeken agyalj
2019. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amit elfelejtettem írni hogy csak a jobb lábamban van
2019. dec. 20. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél be szépen magnéziumot és egyél meg 2 banánt mert abban van kalium. Ezt csinald 3 napig és szerintem el fog múlni. Nekem már másnapra elmúlt. Pedig 45 vagyok mégs jutott az eszmbe ilyen hülyeség, hogy agyvérzésem lesz.
2019. dec. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt a heten 2 napig, csak bal talpam. Magasabb dózisú b vitamin komplexet vettem be.
2019. dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

fossál nyugodtan. Ugyanezzel a panasszal mente a körzetimhez, aki azonnal beutalt a sürgősségir. Ott megvizsgáltak, irány az intenzív. Nem nagy ügy, csak vérrög volt a térdem alatt, mégis a lábfejem zsibbadt. Most engedtek ki a kórházból.


De mint tudod ez lehet vicc is, ezért menj el a dokihoz, hátha hazudtam.


Amúgy az ilyen zsibbadással nem szabad sokáig gondolkodni.

2020. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!