Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek van kéthegyű billentyű...

Kinek van kéthegyű billentyű elégtelensége?

Figyelt kérdés
Mikor diagnosztizálták? Mennyire erősek a tünetei és mik ? Sokat roszzabodott a diagnosztizálás óta? 28 éves vagyok 2 gyerekkel, remélem nem lesz baj... Szerintem rosszabbul vagyok mióta megtudtam. Azt mondta az orvos, hogy lazább a billentyű. Nevibilol-ból írt egy negyedét, ha rosszul vagyok vegyem be...
2019. dec. 21. 14:59
 1/7 A kérdező kommentje:
*nebivilol
2019. dec. 21. 14:59
 2/7 anonim ***** válasza:
ne parazz. majd megmutenek es jobb lesz mint az uj. rutin mutet.
2019. dec. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megműtenek?.. Nem akarom
2019. dec. 21. 15:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem műtenek meg! Ne félj, nagyon sok embernek, főleg nőnek van mitrális prolapsusa. Nekem 21.évesen vették észre, de bajt eddig nem okozott, pedig elmúltam már 40.! Annyi volt, hogy néha gyorsabb volt a pulzusom, arra kaptam betaloc gyógyszert. Nekem is okozott pánikbetegséget,szorongást, amikor még tudtam mi a problémám. Ne agyalj ezen, ez nem rontja az élet minőségedet, el lehet vele élni 100 évig! Ezt nekem orvos mondta. Ez nem szívbetegség,ez egy állapot.
2019. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Annyi, hogy vannak szívritmuszavaraim, kihagy néha.
2019. dec. 22. 06:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Levegőt néha nehéz venni, meg a mellkasomnál nehéz, de ezek lehetnek pánikbetegség tünetei.... Elég pánikós vagyok.
2019. dec. 22. 06:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon mwgnyugtattál ❤️
2019. dec. 22. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!