Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szisztok az lenne a problémám,...

Szisztok az lenne a problémám, hogy kb.6 honapja egyfolytában olyan érzésem van mintha részeg lennék. És egy percre se akar el mulni veletek volt már ilyen? Ha igen micsináltatok hogy megszünyön? Lehet pánikbetegség?!

Figyelt kérdés
2019. dec. 21. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
doki eszedbe se jutott?
2019. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nevetős részeg? Mert az jó lehet. :) vagy a zombi szerű? Nekem az utóbbi van. Nem tudom mióta....régóta. Nem non-stop de már az a fura ha nincs. Mióta tél lett állandóan kába vagyok meg szédelgek. Én már nem tudom milyen orvoshoz mehetnék ezzel volt kivizsgálás. Egyedül a fejemet nem világították még át.
2019. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy derealizáció vagy deperzonalizáció?
2019. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy mégis részeg vagy?

Mi egy munkatársunkról egész addig nem tudtuk, hogy iszik, amíg egyszer be nem jött józanul.

2019. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy alkoholt termel önmagától a szervezeted, ilyen is létezik. Autót ne vezess mindenesetre.
2020. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!