Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pattanás lehet vagy rosszindul...

Pattanás lehet vagy rosszindulatú?

Figyelt kérdés

Észre vettem a hónaljamom egy picit piros pattanászerű csomót, fáj ha megnyomom tényleg mint egy pattanás de sehol sem látok fehéret benne hogy ki lehetne nyomi. Ha megcsípem ott a bőröm akkor jön az is szóval egyáltalán nem kötött vagy valami tényleg mintha a bőrömbe lenne.

Nagyon sok pattanásom szokott lenni az arcomon hátamon mostanában kezdenek elmúlni de itt még sosem volt.



2019. dec. 22. 22:40
 1/4 A kérdező kommentje:
És kemény
2019. dec. 22. 22:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel pattanás vagy szőrtüsző gyulladás!Rosszindulatú daganatokra nem jellemző a fájdalom!( csak az utolsó stádiumokban illetve egyes csont tumorokban )
2019. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem utoljára talán 2-3hete borotváltam a hónaljam, ígyis lehet szörtüsző gyulladás? Azok általában gennyesek nem?

Nekem semmi nincs rajta csak piros kb 1centis

Nyirokcsomó sem lehet nem? Akkor nem tudnám így elhúzni a bőrömmel együtt?

2019. dec. 22. 23:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit hipochonder vagyok és nagyon félek hogy nem pattanás hanem valami súlyosabb következménye, pedig az arcomon is volt már ilyen jellegű “csomó”
2019. dec. 23. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!