Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet belső vérzés? Vagy...

Ez lehet belső vérzés? Vagy csak nagyon túlparázom?

Figyelt kérdés
Tegnap egy kicsit erősebben fogtam össze az alhasi súlyfeleslegemnél, és nagyon kis ideig fájt. Aztán nagyon megijedtem, sírógörcsöt is kaptam hogy mi van ha elszakadt. Kérlek segítsetek, ugye nem lehet belső vérzés? Nem ért egyáltalán nagy trauma. Ma kis fájdalmat érzek a gyomrom tájékán nyomásra (de nem azon a helyen ahol összefogtam). Vérnyomásom rendben, lázam nincs. Ugye csak túlparázom a dolgot?

2019. dec. 23. 17:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Széklet is normál, nem sötét, nem véres
2019. dec. 23. 17:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy megfogod a zsírt, csak nem téped ki a belső szerveidet.. Keress fel terapeutát!
2019. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ
2019. dec. 23. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom.. Belső vérzés súlyos fizikai ártalom miatt alakul ki (ha valakit agyon vernek, vagy legurul a lépcsőn stb..) Attól hogy a zsírt összefogod kizárt.. Max amit érzel az az, hogy a bőr alatt lévő érző neuronok az összehúzás következtében fájdalmat közvetítettek...Igen csak túlparázod!
2019. dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm 😊
2019. dec. 23. 21:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Pontosítok. Egy kicsit meg is húztam, és akkor fájt egy kissé. Remélem emiatt sem lehet szakadás, vagy bármi egyéb belső vérzés
2019. dec. 23. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!