Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alkoholtól miért megy fel a...

Alkoholtól miért megy fel a pulzusom és lesz levegőhiányom?

Figyelt kérdés
Megittam 4 sört és fekve kb 100 a pulzusom és levegő hiányom van. Majd láttam a neten valami hülyeséget és rám jött egy pár másodperces nevetőgörcs és akkor a pulzusom 135-ig felment. A pulzusomat samsung galaxy watch active 2 okosóra mérte.

2019. dec. 24. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert ki vagy száradva és paranoiás vagy.

Ha nem iszok eleget (vizet) vagy nem eszek kaját és úgy elkezdek piálni, nekem is ver a szivem, stb.

De nem kezdek el lefeküdni meg okosórával méregetni mint aki meg fog halni, hanem tudom hogy ez normális dolog és iszom egy pohár vizet aztán elmúlik.

Egyél rendesen és igyál LEGALÁBB 1.5 liter vizet/alkoholmentes üdítőt mielőtt elkezdesz piálni. Erre oda kell figyelni. Hiába azt látja az ember a haveroktol hogy csak mennek és isznak... én szórakozóhelyre is 1.5literes üdítővel megyek le! Nem vicc. Egy este sörrel-üdítővel együtt megiszok kb 6 liter folyadékot. Gyakran is vizelek az tuti, de se a fejem nem fáj, se a szivem nem ver, se a víz nem ver le, se nem szédelgek. Csak berúgok. Az alkohol dehidratál. A sör is szárít. A legfontosabb, hogy hidratáld magad. Ezzel lehet kivédeni az alkohol negatív hatását.

2019. dec. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!