Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Mit csináljak?

Mi lehet ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Késő van már, nemtudom kihez fordulhatnék ilyenkor.

Körülbelül 20:00kor keltem fel mert d.u elaludtam.

Arra keltem hogy hányingerem van és ég a gyomrom gondoltam betett a karácsonyi kaja özön.

Kicsivel rá elkezdett fájni a derekam a fenekem felett nagyon kicsivel. Azthittem vesegörcs ami egyébként nekem már volt de akkor nem így kezdődött .

Elkezdett az egész hátam is égni. Nem fáj hanem rendesen ég mintha forró nagyon nagyon forró ronggyal lenne letakarva.

Vettem be fájdalomcsillapítót egy kicsit segített a derék fájdalom csillapításán de a hátam csak egyre inkább ég. Mi lehet ez? Mit csináljak most?

Lehet hogy elfeküdtem?



2019. dec. 25. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet elfeküdted. Ülőideg miatt is lehet.

Illetve sav is okozhat erős hátfájást sajnos, tapasztalból irom. A karácsonyi étel miatt ma nekem is a mellkasom feszítettbam és a torkomban éreztem a savat egész nap. Nem egyszer ébredek hanyinegerre, sajnos.

2019. dec. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az első válaszolonak

A gyomrom meg rossz kicsit de a fájdalom csillapodott és az égés is.

Ha mozgok akkor kicsit olyan mintha izomlazam lenne. Remélem nem lesz több ilyen

Kellemes ünnepeket! Megegyszer köszönöm.

2019. dec. 26. 08:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!