Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen halálos betegségek...

Milyen halálos betegségek vannak, amik nem fájnak?

Figyelt kérdés
Létezik olyan betegség -e, ami halálos végkimenetelű lehet, de nincs semmi fájdalom a betegség lefolyása alatt, vagy csak mininális?
2019. dec. 27. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hirtelen szívhalál. Teljesen halálos, de nem érzel semmit.
2019. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

És nem is betegség. Szerintem nem pont erre gondolt a kérdező.

Ha egy betegség halálos kimenetelű lesz, akkor bizony ott vannak tünetek, panaszok, és fájdalom is. Esetleg a mértéke, és az időtartama változik.

2019. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor az nagyon siràly király egy betegsèg. Én is abban szeretnèk meghalni. Anyàm rákban halt meg 45 évesen. Abban én nagyon nem szeretnék, mert az sokáig fáj és nagyon mire meghalsz.
2019. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Az én családomban is volt tüdőrákos, és hát borzalmas az a szenvedés, amin végig ment. Egy külső szemlélő el sem tudja ezt képzelni.

2019. dec. 27. 22:23
 5/11 anonim ***** válasza:
agyi aneurizma ruptúra. Az már tényleg betegség, és lehet panaszmentes és halálos is. Vagy egy jó nagy tüdőembólia (lovagló trombus)
2019. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A ràk az egyik legborzasztóbb betegség ami csak létezik. Az sokàig fàj és nagyon mire meghalsz. Keresztapám 60 évesen halt meg hasnyàlmirigy gyulladásba, az se kutya. Az rettenetes fàjdalommal jár.
2019. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyim szívelégtelensègben halt meg, az szép halàl, tekintettel arra, hogy váratlanul álmában érte a halál. Nem szenvedett.
2019. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amióta làttam anyàmat szenvedni a raktól való kínoktól, azóta elég hipohonder vagyok, félek a ràktól😢
2019. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát annál szebb halál nem is nagyon van.
2019. dec. 27. 22:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Màrmint a szívhalàl igaz? A rák az rettenetes. De ha valaki műtèti altatásba hal meg az is "jó", nem szenved az sem.
2019. dec. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!