Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak? Semmi sem hat,...

Mit csináljak? Semmi sem hat, nincs orvos, semmi.

Figyelt kérdés

Napok óta nagyon fáj a torkom, alig birok nyelni, nagyon piros is a torkom, probaltam mar Kamillás teát, mézes teát, gyömbér teát, gyógyszereket, fájdalomcsillapítót, de semmi sem hat, ráadásul most még a lázam is felment 37.5-re.

2-3 napig még biztos nincs orvos, ügyeleten voltam, ott semmit se tudtak velem kezdeni, mit csináljak, mit ajánlotok?



2019. dec. 28. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nincs lázad. Szopogass cukorkát, igyál meleg mézes teát és legyél türelmes.
2019. dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én is így voltam elmentem háziorvoshoz azzal a reménnyel hogy ír valami jóó gyógyszert. hát csak vény nélkülieket mondott. vettem ACC 600-at. ez sokat segített. Dorithricint és köptetőt.
2019. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Meleg, rettenetesen sós vízzel gargarizálj, az használ a torkodnak.

38 alatt hőemelkedésed van, nem lázad. Az ügyelet pedig halasztást nem tűrő dolgokra van, nem torokgyulladásra, ami pár nap alatt magától is meggyógyul.

2019. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Főzz fűszeres zöldséglevest , amikor kimered reszelj a tányerba fokhqgymat . Ezek oldják , napközben erős mentolos cukrok Fishermanfriend ...
2019. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

"ügyeleten voltam, ott semmit se tudtak velem kezdeni"

Mivel nem ügyeletre tartozó eset vagy. A 37.5 az nem láz, csak hőemelkedés.

"Napok óta..." még tegnap is volt háziorvos.

Mit ajánlunk? Neocitran és társai.

2019. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Tegnap nem volt háziorvos. Ügyelet volt. Nálunk legalábbis tuti.

Egyébként kérdező orvos nincs, de patika van, ott számtalan torokfertőtlenítő közül választhatsz, ami hat a torkodra.

2019. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Már előttem leírták, de azért leírom én is. A sós víznél nincs hatékonyabb, langyos vízben oldj fel annyi sót, amennyit érzel, de ne legyen túl maró sós, ezzel gargalizálj naponta 3-4 alkalommal.
2019. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A sós vizeset is csináltam már, sajnos az sem hatott😔
2019. dec. 28. 18:45
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

37,5 pl nálam láz, tekintve, hogy a normál testhőmérsékletem a 34,5-35,2 közt mozog


Kérdező, menj rl a patikába és ott kérj rá valamit a tünetek alapján egy jobb gyógyszerész tud segíteni


Nekem amúgy a kettesével szedett aspirin complex segít csak, de mindenképp beszélj a patikussal

2019. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mutasd a torkod,tegyél fel képet.
2019. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!