Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj a szegycsontom alatt?

Miért fáj a szegycsontom alatt?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 hete köhögök de nem sűrűn szóval biztos nem az miatt fáj. A szegycsontom alatt fáj nem annyira de néha jobban. Ha oldalra billenek vállbol akkor mégjobban. Néha nyomásra is fáj. De köhögésre fáj a legjobban. Voltam orvosnál de ő csak orrsprayt írt fel és nem múlt el a fájdalom

2019. dec. 30. 10:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve a szegycsontom teteje nyomásra. Azt mondta ismerősöm lehet hogy mellizomlázam van de kétlem. 22 éves férfi vagyok.
2019. dec. 30. 10:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Tévedsz: pontosan amiatt fáj. A bordaközi izmaid meg vannak kissé húzódva az erős és hosszantartó köhögések miatt. Az orvosnak elmondtad ezt is (a fájdalmat)?
2019. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy az miatt. Úgy írják a miatt. A köhögéstől fáj ez biztos. Kérdés csak az izmaidat terhelted meg vagy komolyabb a gond. A helyedben elmennék a tüdőgondozóba csináltatni egy röntgent és szakorvossal megbeszélni ezt a fájdalmat. Mert lehet komolyabb oka is mint az izmok megerőltetése.
2019. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De írtam hogy nem köhögök sűrűn. Mikor voltam olyan beteg még régebben akkor nagyon sokat köhögtem és azért fájt. De most szerintem más miatt lehet mivel a kevés köhögés nem lehet annyira megeröltető. De nemtudom. Szilveszter után elmegyek az orvoshoz vele.
2019. dec. 30. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!