Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cserepes, száraz bőrű ajkakra...

Cserepes, száraz bőrű ajkakra milyen természetes megoldásokat tudtok ajánlani, ami nektek bevált?

Figyelt kérdés

2019. dec. 31. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Méz. :) Rákened, próbálod nem lenyalogatni, 15 perc múlva lemosod a maradékot. Az enyémet szépen megpuhítja akkor is, amikor nagyon cserepes.
2019. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gublug ***** válasza:

Hello.

A reflexzona terkepen arcdiagnosztikaban az ajkak a beleket jelentik. Az emesztorendszered gyenge.

Ne a tunetet kezeld, hanem az okot.

Az emesztorendszered az ok.

2019. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


Sajnos a mézet nem tudom használni.


Persze, tudom, hogy az oki kezelés lenne a legjobb. Szerintem amúgy nekem pszichésen eredetű ez a probléma, de lehet, hogy az kapcsolatban van a bélrendszerrel.

De addig is, amíg az ok kezelésre kerül, jó lenne valami külsőleg, mert ki tudja, hogy pl egy bélrendszeri probléma az konkrétan mi és akár hónapokig is tarthat, míg helyre jön. Bélpanaszaim amúgy nincsenek. Tudtommal.

2020. jan. 2. 10:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom lehet-e meg kapni de a neutrogenanak volt régebben ilyen tubusos ajakapoloja (nem a labello szeru, az szar). Ha olyan mar nincs akkor a Himalyanak is van tubusos ajakapoloja az is bevált nekem, pedig gyógyszer miatt iszonyatosan száraz volt a szám :)
2020. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet!
2020. jan. 2. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!