Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérzés székelés után?

Vérzés székelés után?

Figyelt kérdés

Székeléskor kicsit (de tényleg nem nagyon) erőlködtem és inkább hagytam, amikor felálltam akkor volt egy nagyobb vörös csepp vér au ülőkén. A papíron is volt de ott sokkal, sokkal világosabb volt kb. 5 papír kellett mire elmúlt a vér. (Nem voltak tele vérrel)

Egyszer már volt ilyen velem még karácsony előtt de akkor nagyon kevés vér volt, azóta nem volt vérzésem székelés után, de ma visszatért és jobban.

Orvoshoz csak hétfőn megyek. Szerintetek ez mi lehet? A vérzésen kívül nincs más tünetem egyébként, nem fáj amikor székelek és semmi más tünet, csak ez a vérzés. Amúgy kb. 2 naponta szoktam székelni ha ez fontos.

Az orvos pontosan mit csinál ilyen esetben (háziorvoshoz megyek) megvizsgál vagy elküld máshova? Félek hogy vastagbéltükrözésre kell mennem, alapból kínos az egész és pluszba még fájdalmas is :S



2020. jan. 2. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kötelező elmenned, ahová az orvos küld, de nem valószínű, hogy küldene. Lazítani kell a béltartalmat.
2020. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!