Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A jobb lapockámnál és a...

Doppika kérdése:

A jobb lapockámnál és a mellkasom jobb oldalán fáj. Túlsúlyos vagyok, de a szivemmel minden rendben van kardiológiai vizsgálat szerint. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A jobb lapockámnál és a mellkasom jobb oldalán szokott fájni az utóbbi időben. Nem állandóan, és nem mindig ugyanabban a testhelyzetben, de viszonylag sűrűn. Néha (de ez ritkább) ha mély levegőt veszek akkor is, és ilyenkor köhögnöm is kell. Esetleges infarktusra jellemő más problémám nincs. Ráadásul 2 hete voltam EKG-n és szív ultrahangon (nagyon stresszes a melóm is), és tökéletesen negatív leletet kaptam. Úgyhogy nem tudom mi lehet ez.

Nem tudom számít-e, de pár hónapja elkezdtem terembe járni, súlyzós edzéseket is végzek.


2020. jan. 5. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:

El kellene menni a háziorvoshoz és kérni egy hasi uht.


Nem valószínű, hogy a szíveddel lenne gond.


Lehetséges epekő és az miatt epegörcs ami kihathat azokra a területekre amiket írtál. Persze nem vagyok orvos és nem látok beléd csak ez is egy opció. Mindenképp menj el orvoshoz.

2020. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!