Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap megettem egy darab...

Tegnap megettem egy darab félig nyers csirkét lehetek emiatt rosszul? Talán ételmérgezés?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap főztem, és meg akartam kóstolni a csirkét, akkor rágós volt még és egyértelműen nem vol még kész.

Tegnap éjjeltől kezdve folyamatosan hányingerem van és szédülök, hasmenésem is volt és nagyon erőtlennek érzem magam.



2020. jan. 5. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Ne csodálkozz, ha megeszel egy egész csirkét, ráadásul félig nyersen. De ha érezted, hogy még nem jó, miért etted meg? Ennyire éhes voltál?
2020. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem egy nyers csirkét ettél meg,hanem mikor már úgy gondoltad, kész a kaja, belekóstoltál és rágós volt. Hipochonder vagy.
2020. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajaj, szalmonella veszély is lehet bár nem valószínű. Háziszárnyast MINDIG alaposan megfőzve/sütve fogyasztunk. Most egy-két napig csak óvatosan, csak könnyű ételeket egyél és sok folyadékot igyál.Ilyenkor meg kell előzni a "kiszáradást".
2020. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3-as köszi

#1-es nem megettem egy egész csirkét, hanem meg akartam nézni hogy jó-e már a kaja

2020. jan. 5. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!