Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasfajas, sárga széklet, mitől?

Hasfajas, sárga széklet, mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap óta citromsárga a székletem, mára inkább mustar sárga. Hajnalban arra keltem, hogy mintha egy tömb lenne a hasam. 1 hónapja fajdogalt inkább középen a hasam, pár napja hasi uh n a máj volt enyhén megnagyobbodva, de doki azt mondta nem vészes, máj értékek jók. Nyilalgatott tegnap a jobb oldalon enyhén, viszont este a bal oldalon is. Ez a sárga széklet aggaszt. Olvastam, hogy epe okozhatja, de uh n mégis rendbe volt. Nem iszok alkoholt mert szoptatok még, 5 hónapja szültem, húst és zsírosat is elvétve eszek.
2020. jan. 6. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig az ilyen széklet epe-, máj betegségre utal. Mert a székletben kevés az epefesték,ami természetes úton erre ürül és ez(is) adja a széklet sötét színét. A vizeleted nem sötétebb? Szerintem menj le az orvoshoz ismét!
2020. jan. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A vizeletem nem. De uh n nem látszott volna? Mostanában salvus vizet ittam,pár napja reggel sárgabarack mag olajat, és tegnap 1 zacskó aszalt sárgabarackot. Lehet köze hozzá?
2020. jan. 6. 09:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető attól is,de lehet,hogy valamilyen vírusos, bakteriális fertőzés miatt van. Laborvizsgálatokat csináltak? A májfunkciók, bilirubin rendben voltak?
2020. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet makacs elhúzódó baktérium fertőzés mert az csak antibiotikummal ürül ki. De ételérzékenység is lehet, mert amit nem emésztesz meg így jön ki. Stressz is okozhat alkalmanként sárgás székletet.

Kiderült mi volt?

2020. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem volt kivizsgálás, de elvileg az aszalt sárgabarack miatt, amint kiuurult, nem volt ismét
2020. júl. 11. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!