Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csomó vagy góc a hónaljban?

Csomó vagy góc a hónaljban?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem rég felfigyeltem egy kb cseresznye nagyságú csomóra a hónaljamban. Mikor megérintem nem fáj. Na viszont régebben volt hasonló, de az akkor fájt és arra mondta az orvosom, hogy sima szőrtüsző begyulladt. Az elmúlt, de ez más szerintem. Mi lehet? Menjek vissza a dokihoz? Régóta ott van és nem nagyon akar elmúlni magától. Ami aggaszt, az hogy egyáltalán nem fáj. Másnak volt esetleg hasonló? Lehet nagyobb a csomó, az észrevehető? 22l és félek kicsit, nehogy nagyobb baj legyen.

2020. jan. 6. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Én visszamennék.
2020. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van. már 5 hónapja vettem észre. Voltam emlő UH-n, annyit mondott a doki ha fáj vagy nő menjek vissza. A verkepem jó.

Nem fáj egyáltalán, bár a környéken mintha éreznek néha egy -egy szuro érzést, vagy ha sokat tapogatom utána érzékeny kicsit.

2020. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!