Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki kell szedni a mandulám,...

Ki kell szedni a mandulám, vagy mi ez már több hete?

Figyelt kérdés

3-4 hónapja folyamatosan gennyes a torkom és mandulám. Voltam vele orvosnál, adott rá antibiotikumot, de nem gyógyul meg, csak egy ideig. Ez volt 1 hónapja kb. Most újra megint gennyes az egész torkom, pici fehér pöttyök vannak a mandulám mellett balra, és nem tüszős mandulagyulladás, mert nem fáj, és nem is rosszabbodik, csak úgy van. Ennyi ideje miért van? És mit csináljak? Most untam meg ezt az egészet rohadtul, előző héten voltam orvosnál, és nem volt semmi a torkommal. Egyik nap gennyes, másik nap nem. És pont úgy vagyok orvosnál hogy nincs semmi rajta. Valakivel volt már ilyen? Mit csináljak?? Hozzá teszem egész életemben egészséges volt a torkom és a mandulám. Apukámnak voltak mandula problémái, de neki bedagadt folyton, ki is vették.

Sürgős.



2020. jan. 6. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem vagy refluxos? Attól is vannak ilyen tünetek.
2020. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem veszik ki csak azért,mert 4 hónapja ilyen. Majd a doki megmondja van-e rá szükség.
2020. jan. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem kiszedték a mandulámat, nem azért mert gennyes volt hanem fuldokoltam (alvás közben)

nekem is azt akarták mondani hogy semmi bajom és húzzunk haza (ügye a szüleimmel )és persze Magyarországon mindenkit hazaküldenek azzal hogy csak képzelődik


hónapokig járattak orvoshoz amíg megunták, és jól van menj el (nem tudom a nevét) alvás meg figyelésre


a csaj aki figyelte az alvásom csak úgy... 2* ébresztett fel este


be pöccent valamin reggelre és elküldött minket egy kórházba ahol kiszedték


hát volt benne jó és rossz:

-Végre fel tudtam lélegezni persze 5 évesen

-Olyan fájdalmam volt a műtét után mint a pokol

fáj enni, inni, mozogni, lélegezni

2020. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!