Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik azok a terápiák, lehetőség...

Mik azok a terápiák, lehetőséget amikkel a pánikbetegséget hatékonyan meg lehet szüntetni/a tüneteket olani? ( pl. kineziológus, pszichológus, . ) Kinek mi vált be? Történeteket is szívesen meghallgatok.

Figyelt kérdés

2020. jan. 7. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Élet móddal is lehet javítani, pl rendszeres étkezés, és sportolás, de érdemes pszichológushoz is eljárni.

A pánikbetegség gyakran hozhat létre fóbiákat, ennek elkerülése érdekében is érdemes szakemberhez fordulni.

2020. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kineziológia egyébként álltudományos orvoslások közé tartozik, ne költssd a pénzed olyan kezelésre ami magszimum csak placebo hatékonysággal működik.
2020. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Pánik zavar, szorongásos depresszív zavarom van.

A frontin nekem egyáltalán nem vált be, xanaxot nem próbáltam.

Már egy éve escitalopramot szedek, az elején egész jó voltkb 3-4 hónapig, aztán nagyon elkezdet romlani, 2 hónapja érzem hogy nekem ez bevalt.

Jártam pszichológushoz, nagyon jót fogtam ki, fél évig jártam és nagyon sokat segített.

2020. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a folyamatos sportolás vált be (tényleg minden nap), főleg állóképességet igénylő sportok (futás, kardió), és az extrém sportok. Nem a barlangászás és nem a búvárkodás, de pl. lovaglás, siklóernyő, falmászás. Meg ott az autogén tréning.
2020. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!