Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség/bármilyen...

Milyen betegség/bármilyen hiány okozhat légszomjat?

Figyelt kérdés
Egy ideje légszomjam van amivel voltam dokinál is. Voltam kivizsgálásokon:vérvétel, nyaki uh, tüdőgyógyász de a dokim hajthatatlan, hogy pszichiáterhez kellene mennem, pedig az életem kiegyensúlyozott és minden rendben van. Nem akarok pszichiáterhez menni, mert tuti, hogy csak gyógyszerrel tömne. Valaki ötlet, segítség, hogy ez mitől lehet?
2020. jan. 8. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el a pszichiáterhez, erővel nem fog gyógyszerrel tömni, ha nem akarod, nem veszed be. Ha a belgyógyászati és tüdőgyógyászati eredmények nem indokolják a légszomj érzését, akkor valóban lelki eredetű lehet.
2020. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szorongás egyik jele. Ha testi tüneted nincs, akkor pszichés az oka. Bár szívelégtelenség is okozhatja.
2020. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hófejérce válasza:
Mivel a szomatikus eredetű betegségeket egyelőre kizárták, az orvosod feltételzi, hogy pszichés eredetű lehet a panaszod. Fogadd meg a tanácsát!
2020. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leginkább penumonia , kardiológiai probléma és anafilaxia! Ha ezek kizártak akkor inkább pszichológiai problémád van!
2020. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!