Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Demens ember kemo/sugar...

Demens ember kemo/sugar kezelése befekvés nélkül, lehetetlen mi?

Figyelt kérdés

28 alkalmassugár lenne, elején kemoval keverve. Rosszindulatú vastagbél-daganata van édesapámnak, élénk piros vér folyik minden székelés után.


Az a nagy gond, hogy jan 17 kezdenék a kezelést ha betud járni, és februar végén ha befekszik.

Édesanyámmal beszéltem meg, hogy ő járna vele mert most munkanélküli. Meglenne a kísérő, aki kell is neki.

De a gond az, hogy annyira leépült, hogy egyszer csak nem jönne át délután.


Anyámat meg ismerem, nem fog könyörögni neki, nem megy ki érte minden nap. Sajnos autónk az nincs...

Mondhatnátok akkor vigyem én, de az 1,5 hónap kiesés a munkából, mert 28 napos a kezelés, amit gondolom csak hétköznaponta kapna. Ennyire ki se írna az orvosom


De még ha ki is iratnám magamat, az se lenne megoldás, mert nincs ám mindig otthon. Elkoszál, csak úgy a nagyvilágba megindul. Gyűjtögető szeret kukázni, csikkeket szedegetni, zálogházba nézelődni. Annyira hülye, ha jártányi ereje sincs akkor is vonszolná magát


A gond, hogy már minden perc számít, és nem tudom mi legyen. Nem tudom hozzánk költöztetni, mert várandós a párom, és nem akarom idegesíteni. Ő nem bírja elviselni, nagyon sok okból kifolyólag amit nem részletezek, az együttélés vele tényleg borzalom lenne.


De élni meg joga van, 1,5 hónap plusz ha befekvésre várunk. Nem szabadna, és holnapig kell döntenem. De mit tehetnék, nem lehet olyan csinalni hogy egyszer megjelenik a kezelésen máskor nem, és ez lenne kb. és fogalmam sincs mit tegyek


2020. jan. 8. 22:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jó, de nem ártana még egyszer beszélni az orvossal - akár egy borítékot is adni, annyi csak belefér a büdzsébe (!) - hogy hozza előrébb a befekvés időpontját! Próbálkozni kell! Itt az idő nagyon fontos!
2020. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen gyorsan nem rendelnek ki gondnokot, aki elkísérné. A környéken keress valakit, tágabb családból, barátok közül.

Családsegítőnek szólhattok még.

2020. jan. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!