Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a tenyeremen van egy kis...

Ha a tenyeremen van egy kis horzsolás, és nem volt leragasztva és sok koszos tárgyhoz hozzáértem, akkor elkaphatok valamilyen fertőző betegséget, vírust?

Figyelt kérdés

2020. jan. 9. 17:47
 1/9 gublug ***** válasza:
100%
Magyarorszagon keves esely van ra!
2020. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gublug ***** válasza:

Viszont mivel felteteles modban irtal ezert a helyes valasz:

ElkapHATsz, igen.

2020. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Fúj! Cseszettül antihigiénikus (mocskos) amit leírtál.

KOSZ A SEB KELLŐS KÖZEPIBE!!!


Mi az Istenért nem lehetett legalább minimálisan vigyázni?!

2020. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Egyébként sejtek szintjén kb. úgy képzeld el a dolgot, mintha ki lenne készítve egy nagy tál, szép színes gusztusos leszemezett szőlőhalom, Te pedig az egészet tönkreteszed azzal, hogy ráborítasz az egészre egy halom éles mészkő és üvegszilánk keveréket. Plusz némi híg sárt is az egésszel együtt.


A dolog továbbgondolását meg rád hagyom...

2020. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kitisztítottam, kb 2 órán keresztül volt rajta sebtapasz, de aztán leszedtem valamiért és utána nem volt rajta semmi.
2020. jan. 9. 18:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy kis horzsolás volt csak( elcsúsztam az utcán), nem nyílt seb és nagyon kicsit vérzett
2020. jan. 9. 18:27
 7/9 gublug ***** válasza:
100%

Ne aggodj mar! A tobbiek szivatnak!

Semmi bajod nem lesz.

2020. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Egyszer megvágtam a tenyeremet.Nem kötöztem és úgy dolgoztam vele.Egy idő után begyulladt és egy csík indult ki a karomon át a szívem felé.Elmentem a dokihoz és azt mondta hogy az genny és rámegy a szívemre.Adott gyógyszert és helyrejött.Vigyázni kell minden ilyen dologal.
2020. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Oké hogy vigyázni kell, de ez nem egy mély nyílt seb csak egy horzsolás, az azért nem ugyanaz a kategória!


Nyugodj meg, nem lehet ettől semmi bajod! :)

2020. jan. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!