Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Túlzott nyáltermelés, mi...

Túlzott nyáltermelés, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Főleg hétfőn keletkezett a probléma, hogy az én számban túl sok nyál termelődik (korábban ez nem nagyon volt jellemző) és leginkább korán reggel jelenik meg a probléma. Olyan sok nyálam termelődik, amit már nem esik jól lenyelni és folyamatosan ki kell köpni. Nagyon rosszul esik, már az iskolából is el kellett jönnöm, mert képtelen voltam figyelni. Hogyha lenyelem a nyálam, akkor utána nehezebb levegőt venni. Az iskola után egyből elmentem a háziorvoshoz, aki felírt egy gyomornedv-ellenálló tablettát és mondta, hogy menjek el a fogászatra, mert ez fogászati probléma is lehet. Ha a tabletta szedése után is fennáll a probléma, akkor menjek a fül-orr-gégészetre, ezt mondta. Voltam a fogorvosnál és azt mondta, hogy ez nem fogászati probléma. Azután elmentem a gégészetre is, ott is mindent rendben találtak. Ma reggel a nyálazás már habossá vált, amit szintén rossz lenyelni.

Valakinek volt már hasonló?

Mi lehet ez a betegség?



2020. jan. 10. 05:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!