Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális dolog ilyet csinálni?

Normális dolog ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

6 éves koromban derūlt ki, hogy vérszegény vagyok.Anyám egyszer váltotta ki a nekem felírt gyógyszereket, amitől persze nem gyógyultam meg 1 hónap alatt, és aztán 10 évig a betegség kezeletlen maradt... Akkor lett újra foglalkozva a betegséggel, amikor már volt saját pénzem.

Közé lehet ahoz, hogy mindig kicsi, sovány voltam? Soha nem voltam több 40 kg-nál...



#Vérszgénység
2020. jan. 11. 06:55
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Tudod a kisgyerekek ilyen betegségeket általában ki szoktak nőni, a gyerekek nagyon fejlődőképesek ebből a szempontból, biztos nem tűntél annyira betegnek.
2020. jan. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mikor voltál vérvizsgálaton? Illetve vashiányos vérszegénységed van? Nőknél ez a leggyakoribb de nem írtad, hogy nő vagy e.
2020. jan. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!