Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert hanyok? A stressztől...

Miert hanyok? A stressztől vagy betegség lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában gyakran hányok. Pl 2 hete hanytam szombaton ra ket napra megint hanytam de valszeg azert mert tul fuszeres kajat ettem. Dietaztam okés volt. Aztan ert mostanában a heten pontosabban egY nagyobb stressz hatas(felmondtam a munkahelyen) es ma megint hanytam. De most ilyen nehezen mert mintha felig emesztett lett volna a hanyadek. Szoval nem ilyen folyos hanem nehezen jött fel. Nem faj semmim annyi h a pulzusom is magas egy hete gondolom a stressz miatt. Holnap megyek az orvoshoz. De kivi vagyok sztetek miert lehet, vagy h ti voltatok e mar igy?

2020. jan. 12. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a stressztől lehet. Én sokszor voltam így, legutóbb pont egy hónapja. Az egyetemen vizsgáztam, utána mentem sok helyre és nagyon fáradt voltam. Hazafelé már rosszul voltam vezetés közben és abban a másodpercben ahogy hazaértem, majdnem odahánytam az autómba. Akkor nem jött semmi, de utána hánytam kétszer is.
2020. febr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!