Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Este óta fáj a hasam de nem...

Este óta fáj a hasam de nem folyamatossan. Ma már 3 voltam wc. Nem biztos hogy ez miatt de a fejem is nagyon fáj. Szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés

2020. jan. 13. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet esetleg, hogy elrontottad a gyomrodat? Túl fűszeres, olajos étel? Egy lappangó vírus is okozhatja. Sok oka lehet. A lényeg, hogy ilyenkor igyál minél több folyadékot, lehetőleg vizet, vagy ha megtudod inni akkor mehet a kamilla, és a borsmenta tea is. Alma, banán, ezek béltisztító hatásúak. Pirítós is jó, fokhagymával, ez pedig fertőtlenítő hatású, szintén jó a gyomornak ilyenkor.


Ha több napig fennáll a probléma akkor pedig orvos!

2020. jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az lehet hogy nem folyamatossan fáj a hasam de közbe nagyon görcsöl? Nem ettem semmi olyat
2020. jan. 14. 06:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy lehet attól nem fáj mer még nem ettem semmit ma?
2020. jan. 14. 06:39
 4/4 anonim válasza:
Rákos vagy
2020. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!