Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gombóc érzés a torokban, ha...

Gombóc érzés a torokban, ha pajzsmirigy probléma lenne akkor állandóan érezném? Vagy mivel néha megszűnik lehet pszichés /stressz/szorongás?

Figyelt kérdés

Pár hete van ez a jelenség, mindennap van, hogy jobban van, hogy kevésbé érzem. Néha elmúlik aztán pár óra múlva ismét előjön..

Elsőként pszichés dologra gondolok, de ha pajzsmirigytől lenne akkor azt állandóan érezném?



2020. jan. 14. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Reflux.
2020. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tapasztaltam reflux tüneteket..
2020. jan. 14. 12:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Reflux a stressztől simán lehet. Nekem is gombócérzet volt a torkomban... Nem kell érezzed, van akiinél, mint nálam is "néma reflux" van. Menj el gasztroenterológushoz, majd gasztroszkopiával megnézik.
2020. jan. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ohh értem, köszönöm a tanácsot :)
2020. jan. 14. 12:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha a pajzsmirigymegnagyobbodás okozza, azt ki is tudod tapintani, vagy magától is látszik.
2020. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy vagyok, és most jött meg a labor...magas az FT3 szint..

..nincs se látszatra kidudorodva, se én magamnak külső tapintasra nem érzek ott semmit..megis gomboc van ott...


Ezzel szórakozok már sok hónapja, vagy 1 éve is már, hogy jaj, biztos pszichés, mondtam magamnak, hogy ne hisztizzek, nyugitea, joga, relax, blabla..


De az utóbbi 2 hónapban már nagyon zavaróak a tunetek..

folyamatos 100 körüli pulzus, nehézlégzés, állandóan izzadok, melegem van, robbanok..

Mivel 45 éves nő vagyok azt hittem kezdődő klimax..ami szinten bekavarhat..

1 hónapja pedig brutál mensizavar, amit már végképp nem lehetett figyelmen kívül hagyni, kb. már állni is alig birok, semmi erőm..


Szóval mindenképp menj dokihoz...

Én is még csak a labort most kaptam meg pénteken, a héten megyek vissza a haziorvoshoz...gondolom tovabbkuld..

2020. jan. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
TSH Értéked mennyi volt?
2020. jan. 28. 06:42
 8/11 anonim ***** válasza:

A tsh normál tartományba van...

A doki szerint összefügghet a klimaxszal, hogy a a t3 magas...

2020. jan. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tsh nekem is normális, ezért nem akart a háziorvos beutalót adni endokrinológiára... Szóval max csak magánba tudnám elintézni :/
2020. jan. 30. 06:32
 10/11 anonim ***** válasza:

aha, uez van nálam is..nem küld tovább....

😏

2020. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!