Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Kicsit kétségbe vagyok esve...

Szóval tavaly előtt olyan októberbe kezdődött, hogy kimaradt a mensim. Ezzel el is mentem egy endokrinológushoz (akkor már kábe 4-5 hónapja nem jött meg). Ő mindent rendben talált, annyit mondott, hogy fogynom kéne. Vérvételre azért elküldött, közben öt hónap kimaradás után spontan megjött. A vérvétel semmi rendelleneset nem mutatott. Most októberig jo volt a mensim (októberbe 2x volt meg). Aztán most nem jött meg azóta. Tervezem, hogy januárba elmegyek nődokihoz.

Erre most rájött egy nagyon enyhe alhasi fájdalom (inkább bal oldalt érzem).

Mivel hipochonder vagyok már milliószor eltemettem magam...

21 éves szűz vagyok egyébkent...

Megyek orvoshoz csak addig hátha tapasztalt már valaki hasonlót.



2020. jan. 15. 22:07
 1/2 anonim válasza:
Cukorterheléses vizsgálaton voltál már? Inzulinrezisztencia is okozhat menstruációs gondokat, főleg akkor, ha nem rendszeresen van minden hónapban.
2020. jan. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sima cukorvizsgálaton voltam nem terhelésesen... Csak eléggé beparáztam a neten olvasottak miatt...

Minden esetre köszönöm a választ 😊

2020. jan. 27. 18:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!