Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem teljesen friss vér a...

TSZXFRD kérdése:

Nem teljesen friss vér a papíron, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hónapja fáj a hasam alja, de nem mindig, azaz nem állandó a fájdalom. Székrekedésem néha van, általában jól tudok wczni, de elég sűrűn kell wcre mennem. Nyálkas a székletem, és már màsodjara találok a papíron törlès közben NEM FRISS! Vért már majdnem,hogy alvadt (bocsi,ha undorító) mitől lehet? Voltam orvosnal 2x! És mindig hasmenés ellen ad gyógyszert,hiába vázolom fel neki,hogy mi a konkrét bajom... és egyébként aranyerem is van, de tuti,hohy a vér nem onnan származik, mivel az aranyérnek friss vért kellene “adnia”. 17 éves srác vagyok, sportolok, nem tudok mire gondolni, egyből a legrosszabb jut az eszeme. Köszönöm, ha vègig olvastad!
2020. jan. 16. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig az aranyér legy a ludas esélyesen.
2020. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha alvadt lenne, azt nem a papíron látnád, hanem a széklettel együtt távozna. Esetleg széklettel keveredik, (írtad hogy nyálkás) azért látod másnak.

Ha egyből a legrosszabb jut eszedbe, rosszul gondolod.

Mivel hónapok óta vannak panaszaid, menj vissza a házidokihoz, és kérj beutalót a gasztroenterológiára.

2020. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el tükrözésre! Akkor kiderül mi a bajod.
2020. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat mindenkinek! A tukrozes faj?
2020. jan. 17. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!