Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jók ezek a TSH, szabad t4 és...

Jók ezek a TSH, szabad t4 és szabad t3 értékek?

Figyelt kérdés

Nemsokára menni fogok endokrinológushoz, de előbb megkérdezem tőletek, hogy szerintetek milyenek lettek az eredményeim, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez most pajzsmirigy alúlműködés-e? Kapni fogok erre gyógyszert? Supersensitiv TSH : 5,493 mU/L; szabad t3 : 6,190 mU/L; szabad t4 : 10,590 pmol/L

Egyébként 28 éves nő vagyok, és még szerintem fiatal ahhoz, hogy ilyen magas legyen a TSH szintem. Szerintetek is alulműkődik a pajzsmirigyem?



2020. jan. 18. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, alul.


Endokrinológushoz kérj beutalót és időpontot.


Félév múlva fogsz kb kapni, de mindneképpen menj.


Inzulinrezisztencia, cukorbetegség. Bármi lehet a háttérben.

2020. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy pajzsmirigy alulműködés.
2020. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Enyhe inzulinrezisztenciám van és diétázom több mint fél éve. Azt elfelejtettem megírni, hogy voltam pajzsmirigy ultrahangon és a bal oldali pajzsmirigyemet nem találták, csak s jobboldali van meg. Így születtem volna vagy elvesztettem volna betegség miatt? Ezt is meg fogja nézni az orvos.
2020. jan. 19. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!