Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja a visszatérő...

Mi okozhatja a visszatérő betegséget?

Figyelt kérdés

December elején megfáztam eléggé, nem mentem el orvoshoz mivel nem voltam itthon igy nem tudtam (másik városban tanulok)

majd karácsonyra megint de akkor már csak kevésbé, azt kihevertem de most megint megvagyok fázva egy ideje.

És fáj a torkom, én alapból torokfájós vagyok, és a mandulám is megvan.Lazam nem volt, köhögök, és fujom az orrom. Jövőhéten tervezek elmenni orvoshoz. De még sose fáztam meg ilyen sűrűn, alapból szerintem már 2 éve nem voltam beteg. Lehet attól hogy nem gyógyultam ki, vagy valami masra gondoljak?


2020. jan. 18. 23:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szedj rendszeresen vitaminokat nem és lesz ilyen gyakran betegséged!De várd meg mit mond az orvos szerintem nem kell komoly dolgokra gondolnod
2020. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!