Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit nem mutat ki a vérvétel?

Mit nem mutat ki a vérvétel?

Figyelt kérdés
1 hete elég furán érzem magam, fáj a fejem, szédülök, köhögtem, fájt a torkom és megnagyobodtak a nyaki nyirokcsomóim. Kaptam rá antibiotikumot de nem teljesen vitte le és azóta sem érzem magam teljesen jól de a vér eredményem amit még a múlt hét elején vettek nem mutat ki semmilyen betegséget. De akkor mitől érzem magam rosszul és miért nagyobbodtak meg a nyirokcsomók a nyakamon?

2020. jan. 21. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a rutin vérvételből sok minden nem derül ki. Nekem is sok tünetem van hónapok óta és nem találják hogy mi okozza a gondot
2020. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta jobban lettem de a nyirokcsomóim továbbra se mentek le viszont ma vissza tért a torokgyulladásom ami akkor is volt amikor beteg voltam meg az összes többi tünet egy kis hőemelkedéssel együtt. Eléggé aggaszt szóval ha valaki tud segíteni az kérem írjon.
2020. jan. 28. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!