Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőgyulladás után mennyire...

Tüdőgyulladás után mennyire normális ez?

Figyelt kérdés
Szóval volt/van egy elég súlyos tüdőgyulladásom, 12 napig kórházban voltam, tegnap engedtek haza. Még a héten antibiotikumot szedek, pénteken kontroll. Ahogy kicsit javultam elkezdett folyni az orrom, ami normális, kaptam rá orrcseppet is. Viszont néha amikor kifújom, olyan érzésem van, mint amikor strandon vagy uszodában belemegy a víz az orromba. Mitől lehet ez?

2020. jan. 21. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy víz is volt a tüdődben, és azért tartottak bent két hétig?
2020. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyit segít, de amikor bekerültem a röntgen egy tenyérnyi infiltrátumot mutatott a jobb tüdőmben, ez elkezdett lassan felszívódni.
2020. jan. 21. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Az lesz az. Mivel még csak tegnap engedtek haza, ez még belefér. Kicsit kellemetlen, de majd elmülik.
2020. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most néztem csak az első válaszomat. Folyadékot akartam írni nem vizet, csak a telefonom okoskodik. Na mindegy, még belefér, nem kell aggódnod.
2020. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!