Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Refluxos vagyok mar kb egy...

Refluxos vagyok mar kb egy éve ami nálam pszichésen alakult ki és nagyon megnehezíti az életemet:hányinger, hasfájás, étvágytalanság, fogyás. Stb. Már szinte élni nincs kedvem meg csak 15 vagyok előttem áll még az élet és igy kell leélnem?

Figyelt kérdés
Nektek is van ilyen betegségetek vagy hasonló?Ti hogyan élitek meg ezt az egészet?
2020. jan. 21. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Hányinger ,étvágytalanság ,fogyás az még nem feltétlen reflux millió dolog lehet. De vegyük hogy reflux vagy irritábilis bélszindróma ami főleg idegi alapon van.Fiam 15 éves és egy órája hallgatom a hülye zenéjét ,mert épp edzi magát :) Súlyzó fekvőtámasz stb Ez lenne az első tanácsom mozogj javítja az emésztést csökkenti a stresszt.Aztán naponta sokszor keveset egyél ,főleg rostos dolgokat párolt zöldség rozskenyér főzelékek .Banán alma stb. Héjában főt krumpli .Vegyél gyógyteákat citromfű.komlótoboz ,macskagyökér zacskósat rá van írva az adagolás. Ezek nyugtatnak. Este egy pohár Akácvirág teát ez megszünteti a gyomorsavat. És mindig igyál sok vizet.Ezek nem csak a refluxra hatnak jótékonyan ,hanem mindenre.Pár hét kell hogy helyreálljon . Ha sav kínoz egy nap egyszer megengedhető egy kiskanál szódabikarbóna fél pohár vízben.Mozogj minél többet 15 évesen ez a legfőbb.
2020. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!