Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Butácska kérdés: ha szinte...

Butácska kérdés: ha szinte sosem járok orvoshoz, erősebb lesz a szervezetem attól, hogy saját magát gyógyítja a legtöbb betegség esetén?

Figyelt kérdés
Nyilván nem súlyos esetekre gondolok, de ha én még sosem jártam a kötelezőn túl kórházban, az eddigi kisebb-közepes bajaimat magam kúráltam legfeljebb vény nélküli gyógyszerekkel, attól tényleg erősebb lesz a szervezetem/immunrendszerem? (a elképzelés fikció, bár tényleg nagyon ritkán volt dolgom orvossal)

2020. jan. 22. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anarchy666 ***** válasza:
Mondjuk ehhez tudni kéne nálad mit jelent a 'kötelező kórházbajárás' és a 'kisebb-közepes bajok'.
2020. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem. Maximum nem szennyezed magad felesleges dolgokkal.
2020. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát a kötelező papírok beszerzéséhez szükséges vizsgálatok. Fogorvosnál megfordultam kétszer, de semmi komolyabb. De még egyszer: a kérdés csak egy gondolat-kísérlet. Nem vagyok hülye, hogy ne forduljak orvoshoz, ha egyszer nagy a baj.
2020. jan. 22. 18:13
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem az jó,ha nem mész mindenféle felesleges dolgokkal orvoshoz.
2020. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anarchy666 ***** válasza:
Erre nehéz válaszolni. Egy megfázással felesleges orvoshoz menni. De pl nem derült ki, hogy időnkenti háziorvosi vizsgalatra, laborra, mellkasröntgenre jársz e. Mert nem minden betegség okoz tünetet, hogy az jelezzen neked, hogy orvoshoz kell menni. Általában mindig azoknak van egy tucat súlyos betgsége, akkk nem jártak sose orvosnál. Mert a magas vérnyomásnak, cukorbetegségnek stb. nem voltak tünetei.
2020. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz megmondani. Mellesleg a vénynélküli gyógyszereknek is lehetnek igenveszélyes mellékhatásai.
2020. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!