Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas vérnyomás nektek a...

Tündi0212 kérdése:

Magas vérnyomás nektek a tensiomin segit?

Figyelt kérdés
Férjemnek 3. Napja delutan felmegy 190re a vernyomása szedi az irabelt reggel mar most 5napja tegnap elott ugyeleten volt ahol nen birtak levinni ezert a sürgösségin kapott gyogyszereket és nagy nehezen lement. Haziorvos is irt ki tensiomint este 192 volt bevett 25 mg ot es 184 re vitte csak le ti mit használtok?
2020. jan. 23. 06:16
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Hú, nekem is van, de nem írom meg bocsi, mert ami nekem jó az lehet, hogy a férjednek nem jó, sőt árthat. Ezt orvossal kell megbeszélni. Vezessetek vérnyomásnaplót egy hétig pl. és mutassátok meg a doktornak.
2020. jan. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem leviszi a tensiomin, de az is, ha este beveszek még egyet a reggeli vérnyom gyógyszeremből. Házilag ne kísérletezzetek, orvossal kell megbeszélni. A tensiomint amúgy szét kell rágni, de bizonyos helyzetekben nem használ. Orvos.
2020. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma masik vernyomascsökentőt irt neki az irabel helyett cordaflex! Meg tersiomin helyett sprayt irt fel 190 nél azt kell fújni
2020. jan. 23. 12:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Vérnyomáscsökkentő covercard
2020. jan. 23. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!