Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vagyok mindennap bágyadt...

Miért vagyok mindennap bágyadt? Értitek szerintem. Mikor olyan érzés hogy nem vagytok kicsit magatoknál, ennél pontosabban nem tudom leirni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Hipochonder vagyok. Kb 1 éve voltam vérvételen, minden tökéletes volt, a vérnyomásom is mérték, előszőr az volt hogy magas aztán csak mindig ráizgultam és több hétig mértük és mindig tökéletes volt. Emelett nem iszom, nem drogozom, sokat iszom, minden jó. Fáradt se vagyok úgymond, és 6-7 órákat alszom és soha felse kelek. A suliba a tesin is jó. De van olyan hogy egyik nap úgy érzem hogy jó, a másik nap meg ilyen nagyon rossz.

2020. jan. 23. 12:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Körülbelül 1 hónapja van ez
2020. jan. 23. 12:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is az voltam aztán eljöttem ide Thaiföldre a szikrázó napsütésbe és 30 fokba, és egyből elmúlt minden panaszom.
2020. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most ezzel azt mondod hogy az idő miatt?
2020. jan. 23. 12:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Idő is meg vitaminhiány.
2020. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó, mert nagyon félek megint (hipochonder vagyok) hogy valami nagyobb betegség okozhatja ezt a bambaság/bágyadságot
2020. jan. 23. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!