Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan aki teljes...

Van itt olyan aki teljes vastagbelet érintő crohn betegsége van, és “immunis” lett a gyógyszerére?

Figyelt kérdés

6éve diagnosztizált crohn beteg vagyok.

Ez nekem hasmenésbe mutatkozott meg, salazopyrint szedek rá, egész idáig használt, viszont most hetek óta véres-nyákos hasmenés van és nem használ egyáltalán a gyógyszer. Véres sosem volt a mostanin kívül.



2020. jan. 23. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Irány az orvos!
2020. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Holnap délelőttre van időpontom gastroenterologushoz. De nem ez volt a kérdésem :) pont azért szeretnék ma este infókat tudni azoktól akik jártak hasonló cípőben. 2év múlva kellene csak controll vastagbéltükrözés, viszont kismama vagyok ezért is félek, mert nem hinném, hogy így tükröznének... jó lenne ha “megúsznám” a dolgot gyógyszerváltással
2020. jan. 23. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
mit mondott az orvos?
2020. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megemelte a gyógyszeradagomat +ha így sem lesz javulás akkor írt fel szteroidot de azt csak a következő trimeszterben kezdhetem el. Most lesz 1hete, hogy orvosnál voltam, nagy javulás nincs eddig sajnos :(
2020. jan. 30. 00:12
 5/6 anonim ***** válasza:

hogy vagy?

mennyire befolyásolta a terhességedet?

2020. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
13.héten teljesen megszünt a fellángolás, nem kellett szteroid,most 39hetes kismama vagyok tünet mentes.
2020. szept. 7. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!