Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 4 éve bekerültem a sürgösségir...

4 éve bekerültem a sürgösségire maagas pulzussal (120), ahol nem találtak szervi problémát. Azóta vizsgáltattam háziorvossal, majd Balatonfüredi szívkórházban többször is, elég neves doktorral, ekg és szívultrahang se írt le eltérést. Többi lent?

Figyelt kérdés
1 éve kezdődött egy olyan tünet, hogy a pulzusom beáll 85 re, azonban fura érzésem van közbe (nyomás, kissebb böfögések, néha fejfájás) Mivel fehérköpeny fóbiám van orvosnál mindig 120 al ver a szívem, ekkor nem érzek panaszokat. A kérdés az lenne, hogy szerintetek a pánikbetegségem/szorongásom generálják ezeket a tüneteket, vagy lehet komoly a baj, csak orvosnál ez nem derült ki? Köszi a válszt! 22/F
2020. jan. 24. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ha mindenfajta kivizsgáláson túlestél és semmit nem találtak, akkor nincs semmi bajod. Egyébként izgalom, stressz, megerőltetés hatására teljesen normális, hogy felmegy a pulzus.
2020. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Simán csak hipochonder vagy. Nem szívkórházba kell menned, hanem pszichiátriára, mert ez oda tartozik, ott kezelik. Sportolás közben még a 140-es pulzus is normálisnak számít.
2020. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szorongás okozza a tüneteidet.
2020. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nem sportolás közben, hanem ülő helyzetben volt ennyi,majdnem ájulást okozva. Gyakoriak az extra systolek és sokszor ki is hagy egy ütemet. Sima EKG-n és szívultrahangon kívül mással nem vizsgáltak.
2020. jan. 24. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Lett azóta valami?
2021. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!