Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ekcéma lehet? Májusban a 2...

Jani810703 kérdése:

Ekcéma lehet? Májusban a 2 boka csont alatt piros folt, bőrgyógyász azt mondta ekcéma.

Figyelt kérdés
Másfél hónap múlva tenyeremen és a 2 bokám alatti részen és a talpon rengeteg apró hólyag jött ki amik kb 3 napig nőttek. Eztán stagnált az állapotuk majd napok alatt össze húzódott és sötét barna folt maradt a helyükön, ami idővel levált. Szteroid tabletta hatására elmúltak, de ha abba hagyom újra elő jönnek. Milyen gyógyszer lenne rá jó? Bőrgyógyász már nem tudja.

2020. jan. 24. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos ekcéma??? Lehet más autoimmun bőrbetegség is.Szövettan kellene belőle - fájdalommentes eljárás -, jó lenne ha el tudnál menni a Mária utcai bőrklinikára, ott alaposan megvizsgálják. Nem kell beutaló.
2020. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elocom kenőcsöt próbáld meg! Nekem segít pár nap kezelés után. Szedjél Flavogardot, és minden nap azokat a helyeket, ahol jelentkezni szokott kend be pld. Bepanthen kenőccsel. A ruháidat mosás után 5 tiszta vízben öblítsd ki!
2020. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy ekcéma - e de tegnap találtam egy képet neten ami ekcéma és ugyanígy néz ki vagyis nagyon hasonlóan.

Sajnos munkám miatt még nem tudok Pestre utazni de ha nem segít semmi, nem lesz más megoldás.

Elocom kenőcs ha jól tudom nekem is van,eddig diprosalicot használtam. A tabletta vényköteles?

2020. jan. 25. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!