Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fulladok egy ideje, mitől lehet?

Fulladok egy ideje, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tüdőgyulladásban szenvedtem novemberben, az után elhanyagoltam az asztmára a gyógyszerem háziorvos utasitására, de csak három hetet hagytam ki, azóta megint szedem két hónapja. Lassan már két hónapja jelennek meg rajtam allergia foltok, csalánkiütésre hasonlító foltok, s fulladok is, állandóan kijön az asztmarohamom, s azt hittem egy ideig, hogy a szívgyógyszeremtől, de azt nem szedtem be már három hete lassan, mivel a szívorvos leállított róla. A foltok továbbra is jöttek ki, az analizisek szerint pedig nem allergia az ok, hanem gombásodás és vizeletfertőzés. Bevettem rá egy gyógyszert, uractivot, de azóta mióta szedem tovább fulladok. Mi miatt lehet ez? Csak az asztma erősödött fel? Vagy mi oka lehet?

2020. jan. 24. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Jajj, szegény! :( Sajnos kétlem, hogy ezt így itt bárki tudja diagnosztizálni, úgyhogy mindenképp orvos!

Nagyon átérzem, mert egy ideje - kb szeptember óta - én is gyakran szenvedtem nehézlégzéstől, most meg, hogy influenzás lettem, sorra kaptam a nagyon durva fulladásos rohamokat, ami baromira rémisztő. Nekem semmi ilyesmi betegségem nem volt soha, így gyógyszerem se volt rá. Már kétszer majdnem mentőt kellett hívni, mert nem tudtam a rohamból kijönni. A másodiknál épp rendelt a doki, úgyhogy autóval gyorsan bevittek, és kaptam ilyen 'pipát'. Az segít...

Na, mindegy, csak akartam mondani, hogy nagyon sajnállak, mert átérzem. Nekem ezek a rémálmaimban fognak előjönni. :(

2020. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!