Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Augusztus óta tartó köhögés...

Augusztus óta tartó köhögés leküzdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Augusztus 10. óta köhögök és már tényleg nem birom tovább..

Augusztusban magamra engedtem a hideg vizet mert nagyon melegem volt, és meghúztam kb. fél liter hideg vizet egyszerre

+

Életemben soha nem cigiztem még csak 1x haverom cigijéből beleszivtam egyetlen slukkot és nagyon erősen köhögtem.

(Erre a kettőre tippelek hogy valami a kettő közül valamelyiktől lehet ez..)

Szedtem rá nagyon sok gyógyszert, voltam dokinál 5x, most megyek 30-án tüdőgondozóhoz (1x elküldött de nem volt semmi a leleten)


ezeket érzem:

amikor kifújom a levegőt akkor sipol

torokszárazság reggelente, meleg a testem, émelygés

amikor veszek levegőt akkor érzem hogy köhögnöm kell egyfolytába

amikor oldalra nézek és feszitem a tüdőmhöz a bőröm és olyankor köhögök sokkal erőteljesebben köhögök majd megszakadok a köhögésbe


tényleg kezdek megőrülni, egyszerűen már nem birom tovább és még azt se tudom hogy milyen köhögés ez:

Száraz-e (1 gyógszer szedtem rá) vagy hurutos(legalább 6x gyógyszert szedtem már hurutosra)


Tényleg várom a válaszokat, bármit csak jöjjön hogy végre megtudjam miez és megszabaduljak ettől a köhögéstől.

tönkreteszi az egész napomat ez.

Buszon is vissza kell tartanom nehogy köhögjek akkor is érzem hogy köhögnöm kéne de direkt nem köhögök nehogy valamit mondjanak rám.

Válaszokat előre is köszönöm!



2020. jan. 27. 12:50
 1/4 A kérdező kommentje:
+szóritó mellkasi érzés amikor mepróbálok kinyújtozni
2020. jan. 27. 12:56
 2/4 anonim ***** válasza:

gégészeti vizsgálat is kéne..meg egy labor..nekem a pajzsmirigy megnagyobbodas is köhögést csinált...


Addig a szokásos sok ivás, vitamin, es en pl zsepire csepegtetek aromax mentaolajat, vagy kinai olajat, es az vhogy úgy érzem tágítja a tüdőmet, könnyíti a légzést..


sajnos doki nélkül en nem mernék így semmit..

ami viszont muszaj, hogy tudj aludni.. tehát ha ejjel az alvasban is akadalyoz, akkor van az ambroxolnak kohogescsillapito tablettaja recept nelkuli..azt csakis ejjelre bevenném..


jobbilast


Ha aznalvast

2020. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Háziorvosnak nincs ötlete vagy csak nem tartja fontosnak a dolgot!? Ő tovább küldhetne más kivizsgálásokra is.

A sípolás asztmára utalhat, egy asztma vizsgálaton mindig meg kérdezik van e sípoló hang.

2020. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
antibiotikum nekem egyszer egy hosszú köhögésre Rulid segített
2020. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!