Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Refluxom van. Már olyan...

Ssdff kérdése:

Refluxom van. Már olyan szinten, hogy 3 éve dugul a savgőztől az orrom és néha úgy fel van marva a torkom, hogy iszonyatosan rossz érzés 1-2 napig utána. Kinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sokszor köhögök is tőle. + a gyomorszájamnál sokszor szúró érzés érzek, ha pár percig görnyedt testtartásom van. Kinek vannak vagy voltak ilyen tapasztalatai?


Van olyan akinek van tapasztalata reflux műtéttel?


Úgy tudom valamilyen mandzsettát csinálnak a gyomor fölé ami meggátolja a visszaáramlást.


Kinek volt sikeres a műtét?


2020. jan. 27. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Tükrözésen jártál már?
2020. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szedsz rá gyógyszert? És Rennie-t?
2020. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Évekig szenvedtem én is tőle, majd egy hatásos gyógymóddal egyik pillanatról a másikra elmúlt. Munkahelyváltásnak hívják :).
2020. febr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Gyuribacsi gyogyteái állítólag gyógyítsák a refluxot. Egy próbát meg ér. Én épp a napokban kezdtem el használni.

2020. márc. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!