Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Laparoszkópos műtétem volt...

Késmárk1 kérdése:

Laparoszkópos műtétem volt kétoldali lágyéksérvvel, és a műtét után ugyanúgy ki tudom tapintani a "sérvet vagy sérv helyét", mint előtte. Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban? Ez normális? Mit érezhetek?

Figyelt kérdés

2020. jan. 27. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor volt a mütéted?

Ha nemrég, akkor elöfordulhat, hogy a mütét helyét érzed, ha régebben, akkor esetleg kiújult.

Hálóval vagy anélkül csinálták?


De a legokosabb, ha megkeresed az orvsot, aki mütött és töle kérdezed meg, mi van ilyenkor.

2020. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit sem érzek.
2020. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia, saját tapasztalatom alapján. A műtét utáni első 2-3-4 hétben ez teljesen normális. Nekem is így volt. Minden meg van duzzadva a műtéti beavatkozás miatt. Nem véletlenül 6 hét a teljes gyógyulás amit mondanak az orvosok.
2020. jan. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ettől függetlenül az orvosi kontról nagyon fontos. Nekem 2 hetente kellett visszamenni.
2020. jan. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Lassan egy éve volt a műtét (hálós laparoszkópos) de nem voltak nagyok a sérvek (egyik mogyoró nagyságú, másik kisebb), azért is vállaltam a műtétet, hogy nem vártam meg a nagy bajt. Előtte is önvizsgálattal vettem észre, és műtét után ugyanúgy. Két hétre rá mentem dokihoz, csak azt mondta, hogy természetes. De azóta is ki tudom tapintani (köhögéskor előboltosul) .
2020. jan. 28. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!