Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az új kínai koronavírus...

Az új kínai koronavírus veszélyesebb az európai szervezetre?

Figyelt kérdés
Ázsiából terjed ugye,ott alakult ki.Elképzelhető,hogy ha komolyabban átterjed Európára(tudom,már átterjedt),akkor az európai immunrendszer nehezebben fog megbirkózni a betegséggel?

2020. jan. 28. 16:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Köszi a bemásolt törvénykönyv részletet,de nem igazán értem hogy jön ide,mivel nem a kérdésemre válaszoltál.

Többiek esetleg,normális válaszok?

2020. jan. 28. 16:56
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
A kérdésre a válasz pedig, hogy igen, veszélyes. Ezt nagyon komolyan kell venni! Ennek a vírusnak a fele sem tréfa!
2020. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

Pont ugyanolyan emberek vagyunk, mint az ázsiaiak, és ugyanannyira veszélyes ránk is egy vírus, mint rájuk.

Az összes influenza kb. abból a térségből indul.

2020. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ugyanolyan emberek vagyunk,de lehetséges,hogy egy európai szervezet nehezebben birkózik meg ezzel a vírussal?Pont ezért,mert nem európai vírus,hanem ázsiai,idegenebb a vírus,mint egy ázsiai szervezetének.
2020. jan. 28. 17:16
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Hát baromira nem egyforma egy ázsiai egy néger meg egy európai...
2020. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Nem, nem lehetséges.
2020. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Hírtelen alakult ki ez Kínában is, szóval még az ő szervezetük sem szokta meg. Egyébként még a magyar egészségügy is jobb annyival a kínainál, hogy itt legalább mernek orvoshoz fordulni az emberek.

Én azt javaslom, hogy mivel most pont egy olyan időszak van amikor az ember készlete kiürülnek, kevesebb napot lát az ember, hogy javíts az immunrendszereden. Mozgás, egészséges ételek, tisztaság, vitaminok és jobb esélyekkel indulsz bármilyen fertőzéssel szemben.

2020. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Én influenzás vagyok..
2020. jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Europai szervezetre nem veszélyes de csak ha szak szervezetről van szó, Én megtaláltam a legmegfelelőbb vedekezest ellene mindenesetre
2020. jan. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
4:13-as válaszoló?😂
2020. jan. 30. 06:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!