Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a dohányzás miatt alakul...

Ha a dohányzás miatt alakul ki keringési zavar a testben és vannak tünetek akkor elmúlnak ha rögtön leteszem a cigit?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Rögtön nem. Évek kellenek hozzá.

De ettől függetlenül,tedd le a cigit.

2020. jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha már megvannak a tünetek és fellépett a keringési zavar, akkor az már nem fordítható vissza, azt valamilyen módon kezelni kell. Persze attól még tedd le a cigit.
2020. jan. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy mióta mennyit cigizel? Mik a panaszok? Én fulladtam és nem bírtam a terhelést (állandó hideg végtagok beesett lila szemek szürke bőr, köhögés) Már a 6. napon éreztem és látszodott a javulás...
2020. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

32 éves. 16 éve dohányzok.

Voltam orvosnál. nincs szív probléma. Gerincből ered, sugárzik ki a bal kezemre a szurkálódó érzés. Mikor a zsibbadás megy ki,.olyan

2020. jan. 29. 21:36
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as és te letetted a cigit? Mi lett a tünet nálad? Mit mondott az orvos?
2020. jan. 29. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Tüdőgyógyászaton voltam azt mondták ott minden rendben... A cardiológus csak annyit mondott hogy látszik az Ekg-n hogy dohányzok és ajánlott letenni. Fél évig nem cigiztem aztán pár hetet igen... Aztán megint hónapokig nem szívtam azták kb egy hónapig igen... Most megint leszokóban vagyok egy hónapja nem szívom (tapaszt használok) De most igyekszem erősebb lenni mint eddig... 30 éves nő vagyok 15 évig cigiztem napi 1-2 dobozzal
2020. jan. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!