Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha kruppos voltam, lehetek...

Ha kruppos voltam, lehetek később fogékonyabb a légúti betegségekre?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban kruppos voltam és úgy vettem észre,hogy könnyedén elkapom a légúti betegségeket,mint a környezetemben lévők.A háziorvosom is megemlítette,hogy lehet ez az oka,hogy fogékonyabb vagyok emiatt.Szerintetek lehet valóságalapja?

2020. jan. 28. 23:31
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem,ennek ehhez semmi köze, a krupp nem fertőzés miatt van.
2020. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hanem mi miatt?
2020. jan. 30. 23:51
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát most el kell ismernem,tévedtem,összekevertem mással,bocsi,tehát igaza lehet az orvosnak.
2020. jan. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem😕De ez hogy lehetséges egyébként?Mármint az,hogy fogékonyabb vagyok.Hiszen kihyógyultam belőle,ez valami szövődmény lenne akkor vagy mi?
2020. jan. 31. 07:42
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
A magyarázatát nem tudom, de valamiért fogékonyabb leszel ettől. Ez kb. olyan, mint akinek volt jóindulatú daganatos betegsége, akkor valószínűbb nála, hogy lesz rosszindulatú is, mint akinél nem volt soha semmi.
2020. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!