Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

több alkalommal előfordult már, de eddig nem volt ennyire durva. Guggolásból felállva, nyújtózkodás után elsötétül minden, rántgatózni kezdek és kapkodom a levegőt, és amíg ez a valami tart mindenféle képeket látok, vannak hangok is, kb mint egy nagyon intenzív álom. Ma is megtörtént, es hanyatt is estem.

Ez mitől lehet?

(tudom, hogy így neten nem lehet megállapítani, ha drva lesz a szitu megyek orvoshoz, de addig is hátha tud valaki mondani valami okosat)



2020. jan. 29. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az elsötétülés az leeső vérnyomásra utal, de a többi az durvának hangzik. Agyi keringési rendellenesség, vagy ilyesmi. Ennél durvább szitut én nem várnék meg, hanem húznék ezerrel az orvoshoz.
2020. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!