Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha betegen szokom le a kávéról...

Ha betegen szokom le a kávéról és cigiről az megviselheti úgy a szervezetem hogy elhúzza a gyógyulást?

Figyelt kérdés
Megfáztam, és kitaláltam ha már úgyis itthon fekszem álló nap elkezdem letenni a cigit és a kávét.
2020. jan. 30. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Sőt. A cigi elhagyása segíti a gyógyulást. Főleg, ha valami légúti megbetegedésed van. A cigitől gyengébb lesz az ember.

A kávét miért kell elhagyni? Túl sokat ittál?

2020. jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, de ha meggyógyultál úgyis visszaszoksz mindkettőre.
2020. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1kávét ihatsz naponta, cigi megvonástól legfeljebb ideges leszel, de a gyógyulásodnak jót tenne.
2020. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#1 Aha napi kb 1,5 kotyogót + nem szeretnék rá költeni mert egy idő után a tolerancia miatt már csak úgy indulnak normálisan a napjaim ha megiszom egy bögrével legalább.

#2 Köszi a bíztatást!

2020. jan. 30. 13:15
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem igazán így működik ez. Persze jó,ha ezeket elhagyod,de ne amikor beteg vagy,ugyanis a megvonási tünetek miatt,már ha lesznek,jobban megviseli a szervezeted.
2020. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!